31 Temmuz 2015 , Cuma

Please Upgrade Your Flash Player

Get Adobe Flash player

Türkü Diyenler
YAYIN AKIŞI
  • Bugün: 31 Temmuz 2015 , Cuma

Eko Dinamik

Ekonomi dünyasının güncel konuları birbirinden özel konuklarla mercek altına alınıyor.

GÜNÜN PROGRAMI

Gündemin Getirdikleri

Dünyada, yurtta ve yerelde günün öne çıkan gelişmeler hafta içi her gün Olay Ekranlarında sizlerle buluşuyor.

Ana Haber

Ana Haber
Bursa, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri Olay Ana Haber'de izlemeye devam edin.. Olay Ana Haber, saat 19.00' da Olay Ekranlarında... . Günün önemli spor gelişmelerinin yer aldığı Olay Spor Bülteni ise 20.00'den itibaren ekranlarınızda.

Yılmaz Morgül Show

Yılmaz Morgül Show
Ekranların tek gerçek müzik eğlence programı “Yılmaz Morgül Show” sizleri Türkiyenin en sevilen sanatçılarıyla büyük müzik şölenine davet ediyor. Seyircisine saygılı program “Yılmaz Morgül Show” her pazar saat 20:30'da Olay Tv'de....

Türkü Diyenler

Türkü Diyenler
MÜZİĞİN YILDIZLARI TÜRKÜ DİYENLERDE! TÜRKÜ DİYENLER'DE 19 MAYIS COŞKUSU! Müzik, eğlence, kültür ve mana'nın sahnelendiği Türkü Diyenler sahnesi her hafta perdesini bu toprağın insanları için açmaya devam ediyor. Bu sahnede Hasan Basri bu toprağın yıldızlarını konuk ediyor. Bu hafta Hasan Basri İle Türkü Diyenler sahnesinde Türk müziğinin dev bir ismi konuk oluyor. Mustafa Keser 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı özel yayını için Türkü Diyenlere konuk oluyor. Mustafa Keser geniş repertuvarı ve enerji dolu sahnesi ile gerek stüdyo gerek ekran başındaki izleyicileri mest etmeye geliyor.

Gündemin Getirdikleri

Gündemin Getirdikleri
Dünyada, yurtta ve yerelde günün öne çıkan gelişmeler hafta içi her gün Olay Ekranlarında sizlerle buluşuyor. Gündemin çarpıcı gelişmeleri birbirinden özel stüdyo konuklarıyla yorumlanıyor.Gündemi yakından takip edin. Mustafa Özdal sunumuyla Gündemin Getirdikleri, hafta içi her gün saat 18:15'de canlı yayınla Olay TV'de.

Final

Final
Her pazartesi futbolun kalbi Final’de atıyor. Süper Lig’e damgasını vuran gelişmeler, Bursaspor’un gündemi ve maçların detaylı analizi Final’de masaya yatırılıyor. Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney’in moderatörlüğünü yaptığı Final her Pazartesi canlı yayınla saat 20:30’da...

Olay Sağlık

Olay Sağlık
Olay Sağlık Kuşağı' nda hafta içi her sabah Sağlıklı ve uzun yaşamanın sırları, hastalıklarla bilinçli savaşmak, tıp dünyasından yeni gelişmeler ve uzman konuklar izleyici ile buluşuyor... Gülinay Selçuk' un hazırlayıp sunuduğu Olay Sağlık hafta içi her gün saat 10:00' da Olay Tv' de...

Editör

Editör
Siyaset... Ekonomi... Dış Politika... Sağlık... Eğitim... Spor... Haberlerin satır Arası, olayların perde arkası... Editör haberi yorumla birleştiriyor. Günün en sıcak gelişmelerine ışık tutuyor. Olay TV Haber Müdürü Esat Kaplan sunumuyla Editör canlı yayınla her Çarşamba akşam saat 20:30'da Olay Televizyonun'da..

Eko Dinamik

Eko Dinamik
Ekonomi dünyasının güncel konuları birbirinden özel konuklarla mercek altına alınıyor. Dünya ve Türkiye ekonomisinin rotası, para piyasaları, reel ekonomideki son gelişmeler ve Bursa'nın yatırımları değerlendiriliyor. Feridun Eyüpoğlu'nun hazırlayıp sunduğu Ekodinamik her Perşembe canlı yayınla saat 21:15'te sizin ekranınız Olay'da.

Doğa'nın Tadı

Doğa'nın Tadı
Aslında adlarını ve güzelliklerini her daim duyduğumuz, bildiğimiz her fırsatta gitmek ve görmek istediğimiz doğa harikası beldelerimiz Doğa'nın Tadın'da yeniden tat buluyor. Çevre uzmanlarının da konuk olduğu Doğa'nın Tadı Şeyda Gümüş sunumuyla Cumartesi saat 16:00'da Olay TV'de.

Kısaca Film

Kısaca Film
Kısa Filmler Olay ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Kısa film festivalleri hakkında önemli duyurular, haberler ve merak edilenler, yönetmenleri ile Kısa'ca Film'de. Kısa ama birbirinden çarpıcı öyküleri ile Kısaca Film Meva Coskun Sunumuyla Cuma 23:00'da Olay Ekranlarında.

Sabah Sporu

Sabah Sporu
Güne Başlarken Sabah sporunun püf noktaları ile ilgili her şey Olay TV'de. Spor için ayrı bir vakti olmayan yoğun insanlar için sabah sporu bulunmaz fırsat. Daha dinç ve mutlu bir gün geçirmek için Sabah Sporu'nu tercih edin. Alanında uzman kişilerle Sabah Sporu haftaiçi her sabah saat 08:45'te Olay TV'de.

Senfoni

Senfoni
Hiç eskimeyen bir müziği dinlemek,eşsiz bir atmosfere tanıklık etmek, dünyanın sayılı müzisyen ve orkestra şeflerini görmek istiyorsanız Senfoni’yi izleyin… Dünyaca ünlü sanatçılarla klasik müzik dinlemenin benzersiz zevkini yaşatan Senfoni Gülinay Selçuk sunumuyla her Pazar saat 13:35'te Olay Televizyonu’nda.

Ressam

Ressam
Hayalinizde canlandırdığınız simgeleri, renkleri, mutlulukları resmetmek ister misiniz? Ressam size Bob Ross tekniği yardımıyla hızlı resim yapabilmeyi öğretiyor. Ressam, Nuri Altun'un resmettiği resimlerle haftaiçi her gün saat 09:15'te Olay TV'de.

Vatandaştan Başkana

Vatandaştan Başkana
Sokağın nabzı, yerel yönetimlerin çalışmaları, vatandaşların şikayetleri, önerileri ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin yorumları Vatandaştan Başkana programında. Murat Günay sunumuyla Vatandaştan Başkana her Çarşamba, saat 21:30'da Olay Tv'de.

Spor Extra

Spor Extra
Spor Extra'da her hafta farklı bir spor dalı bilinmeyen yönleri, renkli görüntüleri ve uzmanların görüşleri ile ekranlarınıza geliyor. Sporun farklı yönlerini tanımak eğlenceli dakikalar yaşamak için spor extra'yı kaçırmayın… Sporu sizlerle birlikte yaşayan Spor Extra Seda Lale'nin sunumuyla her Cumartesi saat 11.00'de Olay TV'de.

Müzikal Portreler

Müzikal Portreler
Her hafta farklı sanatçıların canlı performanslarının yer aldığı Müzikal Portreler sezon boyunca Cumartesi akşamları ekranlarınıza geliyor. Konukların kariyerleri üzerine söyleşiler ve canlı performansları ile keyifli bir saat sizi bekliyor. Özgür Ögöz'ün hazırlayıp sunduğu Müzikal Portreler Cumartesi saat 20:15'te Olay TV'de..

Zeynep'in Mutfağı

Zeynep'in Mutfağı
Sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenler, Zeynep'in Mutfağın'ın özel yemekleri sizler için. Keyifli pazar alışverişinin ardından pratik, lezzetli ve etkileyici tariflerle buluşmak için haftasonu gözünüz bizde olsun. Zeynep Kurtulmaz Kurter'in Mutfağı keyifli sohbeti ve özel tarifleriyle Cumartesi 17:00'de Olay TV'de...

Sosyal Kent

Sosyal Kent
Olay ekranlarında yeni bir program başlıyor. Sosyal Kent sizlerden gelen tüm sorulara birincil ağızdan cevap ve çözüm getiriyor. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey Sosyal Kent’te merak ettiklerinizle ve cevaplarla karşınıza geliyor. Sorunlarınız, projeleriniz, çözüm önerileriniz twitter üzerinden #nilüferesorun başlığı ile yayınlanıyor. Sizde Sosyal Kent’te sosyalleşin. Sosyal Kent Nurkan Örçün sunumuyla Pazartesi saat 22:00’de Olay Ekranlarında. Sorularınız için sosyalkent@olaytv.com.tr https://twitter.com/niluferesorun

Futbol Dünyası

Futbol Dünyası
Avrupa'nın önde gelen birçok liginde yaşanan şampiyonluk mücadeleleri ve atılan enfes goller Futbol Dünyası'nda. Futbol Dünyası Serhat ışıldak sunumuyla her Çarşamba 00:30'da Olay'da.

Vatandaştan Başkana İlçeler

Vatandaştan Başkana İlçeler
Sokağın nabzı, yerel yönetimlerin çalışmaları, vatandaşların şikayetleri, önerileri ve Başkanların yorumları Vatandaştan Başkana İlçeler programında. Murat Günay sunumuyla Vatandaştan Başkana İlçeler her Pazartesi, saat 22:00'da Olay Tv'de.

Kulisten Sahneye

Kulisten Sahneye
Herkes kıymetli hayat hikayesinde yaşadıklarıyla, öğrendikleriyle eşsizdir. Kendimizle ve çevremizle olan ilişkilerimiz bize varlığımızı hissetmemize yardımcı olur. Yaşamda "doğru" yaptığımıza inanarak öğrendiklerimizi uygularız. Yani kulisteki yaşantımız, sahnede canlılık kazanır. Rol kuramının da dediği gibi bize verilen rolleri oynarız. Kulisten Sahneye, bireysel, aile ve çift ile alakalı konuları sistematik/ilişkisel bakışla ele alacak olup, kendi hikayenizde size denk düşen kısımlarını görebilmeniz ve hayatınıza farklılık katabilmeniz açısında sizlere ışık tutabilmeyi amaçlamaktadır. Kulisten Sahne'ye her Pazar saat 10:00'da Olay TV'de...

Ekonomi Günlüğü

Ekonomi Günlüğü
İç ve dış piyasaların seyir defterini, piyasalara yön veren gelişmeleri Olay Tv Ekonomi Haberleri Editörü Hasan Ali Çavuş yorumluyor, günün finansal beklentilerini konuşuyor. Ekonomi Günlüğü hafta içi her gün canlı yayınla saat 18:00'de Olay TV'de.

Her Açıdan

Her Açıdan
Türkiye gündeminden başlıklar ve son dönemde yaşanan en çarpıcı gelişmeler her açıdan tartışılıyor. Usta kalem Ahmet Emin Yılmaz her hafta birbirinden önemli konu ve konuklarıyla gündeme ışık tutuyor. Siyasetin akışı, neleri etkilediği açık ve şeffaf bir şekilde vurgulanıyor, objektif ve samimi bir şekilde dile geliyor. Ahmet Emin Yılmaz sunumuyla Her Açıdan Cuma akşamı canlı yayınla saat 20:30'da Olay TV'de.

Kent ve Yaşam

Kent ve Yaşam
Sosyal Yaşamın ön planda tutulduğu, doğayı koruyan, güven ve huzur içinde yaşayabileceğiniz bir buluşma noktası.. Kent ve Yaşam.. Kentin sorunları, çözüm önerileri, yararlı projeler ve yaşama dair her şey İhsan Aydın sunumuyla her Pazartesi 22:45'te Olay TV'de..

Dünyadan Haberler

Dünyadan Haberler
Dünya gündemine özel başlıklar, Cüneyt Önder'le hafta içi her gün saat 17:45'da canlı yayınla Olay TV'de. Çok özel haberleri bulacağınız bu programda, günün kısa bir özetini çıkarmış olacaksınız.

Sosyo Trend

Sosyo Trend
En yeni sosyal medya gelişmelerini takip etmek için SosyoTrend sizlerle. İnci Sözlük Kurucusu Serkan İnci, Uludağ Sözlük Kurucusu İsmail Alpen ülkemizin yerli internet uzman ve girişimcileri her hafta Sosyotrend'de buluşuyorlar. İnternet dünyasındaki gelişmelerin ve sosyal medya haberlerinin ele alındığı SosyoTrend Cuma saat 22:00'de Olay TV'de

Sosyal Güvenlik

Sosyal Güvenlik
İnsanların hayat boyunca yaşam kalitesini etkileyen en önemli unsur sosyal güvence içinde olmaktır. Sosyal güvence, gelecekten emin olmak demektir.. Çeşitli sosyal risklerde insanın ihtiyaçlarını karşılayan Sosyal Güvenlik Sistemi tüm yönleriyle Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun sunumuyla Salı akşamları canlı yayınla saat 20:30'da Olay'da.

Klasik Garaj

Klasik Garaj
Klasik otomobiller, tüm dünyada olduğu gibi, çok uzun zamandır ülkemizde de meraklıları tarafından tutkuyla yaşatılan saygın bir hobi. Peki ya klasik bir otomobili orijinaline sadık bir şekilde onarmak ve o haliyle muhafaza edebilmek nasıl olur? Son derece meşakkatli, sabır ve özveri gerektiren bu uğraşı siz meraklılarına birebir yaşatıyoruz. Usta Kürşat Sancaktar ve Çırak Elif Sedef Dizer'le Klasik Garaj her hafta Pazar 17:00'da Olay TV'de..

Çocuk Olmak Varmış

Çocuk Olmak Varmış
Siz hiç Çocuk Olmak Varmış Dediniz mi? Sanat odaları, doğru beslenme için foody köşesi, matematiği zevkle öğrenebilecekleri akıl oyunları odaları, oyun alanları, akıllı tahtaları, çift dilli eğitimi ile Bursa Çocuk Üniversitesi çocuk dünyasının kapılarını sizler için açıyor.. Nurkan Örçün ile Çocuk Olmak Varmış Cumartesi saat 14:00'da Olay TV ekranlarında..

Eğitim Dünyası

Eğitim Dünyası
Bilinçli ,seviyeli bir dünyada buluşma adına… Eğitim ve öğretimdeki en son gelişmeler… Zafer Bulut’un sunumuyla Eğitim Dünyası 15 günde bir Pazar 12:00’da Olay Televizyonu’nda.

Yüzler ve Renkler

Yüzler ve Renkler
Tiyatro, sergi, sinema, kitap, albüm.,konser... Kültür ve sanatın her dalının anlatıldığı, birbirinden önemli sanatçıların keyifli sohbetleri eşliğinde Yüzler ve Renkler her Perşembe Olay Ekranlarında. Yaşadığımız şehrin kültür sanat etkinlikleri, ve tabiki magazin dünyasının merak edilenleri Meva Coşkun sunumuyla her Perşembe saat 22:00'de Olay TV'de.

Son Baskı

Son Baskı
Gecenizi “Haber”le noktalayın. Günün en son haberleri Son Baskı'da Olay Televizyonu'nda haber maratonu Son Baskı ile son buluyor. Gecenin en sıcak gelişmeleri ve günün en önemli haberleri Son Baskı'da ekrana geliyor. Günün tüm gelişmelerini özetleyen, sıcak gelişmeleri anında ekrana taşıyan Son Baskı'da günün olaylarını da uzman isimler yorumluyor. Ekranların en dinamik gece haber bülteni Ferit Şenocak'ın sunumuyla Olay TV'de, hafta içi her gece saat 23.30'da...

Spor Gecesi

Spor Gecesi
Sporun gündemi haftaiçi her Gece saat 00:15'de Olay TV'de .. Uzman konuklarla birlikte futboldan, motor sporlarına, voleyboldan basketbola, tenisten yüzmeye sporun farklı dallarında Türkiye ve dünyadaki gelişmeler, maç özetleri Spor Gecesi'nde değerlendiriliyor.

Sıcak Gündem

Sıcak Gündem
Politikanın sıcak ve hareketli gündemi özel konuklarla değerlendiriliyor. Siyasetin nabzının attığı Sıcak Gündem Mehmet Çatakçı sunumuyla her Perşembe 21:45'te canlı yayınla Olay Televizyonu’nda.

Hayatın Tadı

Hayatın Tadı
Hayat dolu , 'Hayatın Tadı' bu sezonda dopdolu. Gastronomi , sağlık, doğal yaşam, moda, sohbet, eğlence, sağlıklı yemekler ve uzman konuklar... Kısacası hayata dair her şey her gün Hayatın Tadın'da sizlerle buluşuyor. Hayatın Tadı” Şeyda Gümüş sunumuyla farklı konu ve konuklarla hafta içi her gün canlı yayınla saat 11:15 Olay ekranlarında.

Söz ve Müzik

Söz ve Müzik
Ünlü isimlerin albüm yapımında ve konserlerinde emeği geçen müzik adamlarıyla keyifli bir sohbet Söz ve Müzik'te.. Hasan Basri sunumuyla Söz ve Müzik Cumartesi saat 21:15'd Olay Tv'de..

Önce Eğitim

Önce Eğitim
Eğitim dünyasında neler yaşanıyor? Türkiye, eğitimde dünyanın neresinde? Yeni gelişmeler ve projeler neler? Konunun uzmanları eğitim penceresini açarak bilinmeyenleri anlatıyor. Bahçeşehir Uğur Eğitim kurumlarının hazırladığı, Nilgün Özyurt 'un sunduğu “Önce Eğitim” 15 günde bir Cumartesi saat 18:00 De Olay Tv'de.

Yedi Renkli Çınar

Yedi Renkli Çınar
Her çocuk rengarenk bir çınar. Çocuklarınızın elini bizimle tutun... Çocuklar için hazırlanmış özel bir program, Yedi Renkli Çınar “Öğrenmenin yolu soru sormaktan geçer” düşüncesiyle hem bilgilendiriyor hem de farkındalık yaratıyor. Eğitimi öğretimle sınırlı tutmayan, yaşamın geneline yayan bir anlayışı prensip edinen, “Yedi Renkli Çınar”, Eğitimci İsmail ve İbrahim Güler kardeşler ile her Cuma saat 21:30’da Olay Televizyonu’nda.

Hedef

Hedef
Bilgi, eğlence, yarışma... Hepsi bu programda. Ahmet Ersan genel kültürünüzü test ediyor. Hedef her Çarşamba saat 22:15'te Olay TV'de...

Seçim Ekranı

Seçim Ekranı
Siyasette hareketli günler yaşanıyor.. Milletvekilleri aday adayları sahaya çıkıyor. Hangi partiden kimler aday olacak?... Olay Televizyonu “SEÇİM EKRANI”yla aday adaylarını sizlere tanıtıyor... “SEÇİM EKRANI” her Perşembe Saat 22:45'de Olay'da...

Damak Tadı

Damak Tadı
Bursa'nın lezzetleri olay ekranlarında. Bursa'da farklı lezzetlerin peşinden koşuyor ve damak çatlatan tatların sırrını açıklıyoruz. Hüseyin Toy'un hazırlayıp sunduğu Damak Tadı her cumartesi ve her pazar saat 17.40'da Olay TV'de

Özel Yayınlar

Özel Yayınlar

Kamp Sezonu

Kamp Sezonu
Kamp sezonu başlıyor. Bu yaz sporun kalbi yine Olay Tv'de atacak Cevdet Altinel ve Serhat Işıldak, spor gündemine dair tüm gelişmeleri hafta başında mayasa yatıracak. Programda Bursaspor'un yanısıra süper ligde takımalrın son durumları, yurt ve dünya da yankı bulan spor olayaları farklı stüdyo konuklarıyla ele alınacak. Kamp Sezonu her Pazartesi saat 21:00'da Olay Tv'de.

Benim Şehrim

Benim Şehrim
Gezip görülmesi gereken heryer "Benim Şehrim'de... Bursa'nın tüm ilçelerinin doğal güzellikleri, tarihi mekanları, kısacası görülmesi gereken her yeri Zeynep Kurtulmaz Kurter sizlere tanıtıyor... Bursa'nın lezzet duraklarının da yer aldığı bu program her Cumartesi saat 17:00'da Olay'da...

Çiftçi

Çiftçi
Tarım ve hayvancılıktaki tüm gelişmeleri Olay ekranlarında izleyeceksiniz. Bölge bölge tarım yatırımlarını uzmanlar eşliğinde takip ediyoruz. Çiftçiler de bu programda görüşlerini dile getirecekler. Çiftçi her pazar saat 12:00'da Olay'da...

Şehrin Mirası

Şehrin Mirası
Tarih şehri Bursa'yı adım adım geziyoruz.. Osmanlı'ya başkentlik yapmış ve günümüze kadar ulaşmış eserlerin hikayelerini bu programda izleyebilirsiniz... Şehrin Mirası her Cumartesi 20:10'da Olay'da...

Yaz Neşesi

Yaz Neşesi
Yaz günleriniz Yaz Neşesi ile şenleniyor Yazın neşesi ve canlılığı müzikle buluşuyor. Yazı müjdeleyen sahiller, cıvıl cıvıl insanlarla birlikte evinize geliyor. Yaz günü sizi keyiflendiren tüm konular, keyifli röportajlarla ekranlarınızda. Yaz Neşesi Özlem Öz Uzunardalı sunumuyla Cumartesi 15:30, Pazar günü saat 17:00'da Olay TV'de.

Laf Arası

Laf Arası
Dünyadan ve Türkiye'den eğlenceli haberler renkli bir üslupla ekranlarınıza geliyor.İzleyicilerin sosyal medya yorumları ve Ahmet Ersan'ın sunumuyla Laf Arası Hafta içi her gün 17:00'da Olay'da...

Ramazan'ın Tadı

Ramazan'ın Tadı
Ramazan 'ın Tadı Olay Tv'de Ramazana özel tatlar, keyifli sohbetler hafta içi hergün Ramazanın Tadın'da sizlerle.. Ramazan'ın tadını bu yıl Olay Tv'de alacaksınız. Şeyda Gümüş konuklarıyla ramazan sohbeti yaparken, şef Zeynep sizlere sofralarınız için sağlıklı ve lezzetli menüler hazırlamanın püf noktalarını verecek.Ramazan'ın Tadı haftaiçi hergün 16:00'da Olay'da...