13 Şubat 2016 , Cumartesi

Please Upgrade Your Flash Player

Get Adobe Flash player

Türkü Diyenler
YAYIN AKIŞI
  • Bugün: 13 Şubat 2016 , Cumartesi

Gündemin Getirdikleri

Dünyada, yurtta ve yerelde günün öne çıkan gelişmeler hafta içi her gün Olay Ekranlarında sizlerle buluşuyor. Gündemin çarpıcı gelişmeleri birbirinden özel stüdyo konuklarıyla yorumlanıyor. Gündemin Getirdikleri, hafta içi her gün saat 18:15’de canlı yayınla Olay TV’de.

GÜNÜN PROGRAMI

Sabah Servisi

Bursalılar güne ’Sabah Servisi’ ile başlıyor. Mahmut Uçakcan sizi uyandırıyor, kahvaltınızı yaptırıyor ve işinize,okulunuza bırakıyor.

Türkü Diyenler

Türkü Diyenler
Türkülerin prensi Türkü Diyenlerde! Türkiye'nin en uzun soluklu müzik eğlence programı “ Hasan Basri ile Türkü Diyenler “ bu toprağın milli, kültürel ve mana değerlerini müzik ve eğlence ile sentezleyerek yaşatmaya 20. yılında da devam ediyor. Hasan Basri, ruhunu yansıttığı programında her hafta gerek Anadolu’nun kültürüyle mayalanarak kendini türkülere adamış, gerekse farklı müzik tarzlarıyla toplumun yüreğinde yer etmiş sanatçılarımızı izleyicileri ile buluşturuyor. Müzik, eğlence ve mana ile birleşen Hasan Basri ile Türkü Diyenlere 16 Şubat Salı saat 21.15 de türkülerin prensi Onur Şan konuk oluyor!

Yılmaz Morgül Show

Yılmaz Morgül Show
Ekranların tek gerçek müzik eğlence programı “Yılmaz Morgül Show” sizleri Türkiyenin en sevilen sanatçılarıyla büyük müzik şölenine davet ediyor. Seyircisine saygılı program “Yılmaz Morgül Show” her pazar saat 20:30'da Olay Tv'de....

Final

Final
Her pazartesi futbolun kalbi Final’de atıyor. Süper Lig’e damgasını vuran gelişmeler, Bursaspor’un gündemi ve maçların detaylı analizi Final’de masaya yatırılıyor. Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney’in moderatörlüğünü yaptığı Final her Pazartesi canlı yayınla saat 20:30’da...

Sabah Servisi

Sabah Servisi
Bursalılar güne 'Sabah Servisi' ile başlıyor. Mahmut Uçakcan sizi uyandırıyor, kahvaltınızı yaptırıyor ve işinize,okulunuza bırakıyor. Olay TV ve Olay FM ile aynı anda ortak yayınlanan Sabah Servisi'nde sizi nasıl bir günün beklediğini görüyorsunuz. Anlık veriler üzerinden Bursa'da yol durumunu ve yine anlık hava durumunu öğrenebiliyorsunuz. Birde yüzünüzü güldürecek haberler ile hareketli şarkılar eşliğinde kendinizi daha enerjik hissetmemeniz için hiç bir sebep kalmıyor.

Olay Sağlık

Olay Sağlık
Olay Sağlık Kuşağı' nda hafta içi her sabah Sağlıklı ve uzun yaşamanın sırları, hastalıklarla bilinçli savaşmak, tıp dünyasından yeni gelişmeler ve uzman konuklar izleyici ile buluşuyor... Gülinay Selçuk' un hazırlayıp sunuduğu Olay Sağlık hafta içi her gün saat 10:00' da Olay Tv' de...

Doğa'nın Tadı

Doğa'nın Tadı
Aslında adlarını ve güzelliklerini her daim duyduğumuz, bildiğimiz her fırsatta gitmek ve görmek istediğimiz doğa harikası beldelerimiz Doğa'nın Tadın'da yeniden tat buluyor. Çevre uzmanlarının da konuk olduğu Doğa'nın Tadı Şeyda Gümüş sunumuyla Cumartesi saat 16:00'da Olay TV'de.

Kısaca Film

Kısaca Film
Kısa Filmler Olay ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Kısa film festivalleri hakkında önemli duyurular, haberler ve merak edilenler, yönetmenleri ile Kısa'ca Film'de. Kısa ama birbirinden çarpıcı öyküleri ile Kısaca Film Cumartesi 21:45'te Olay Ekranlarında.

Sabah Sporu

Sabah Sporu
Güne Başlarken Sabah sporunun püf noktaları ile ilgili her şey Olay TV'de. Spor için ayrı bir vakti olmayan yoğun insanlar için sabah sporu bulunmaz fırsat. Daha dinç ve mutlu bir gün geçirmek için Sabah Sporu'nu tercih edin. Alanında uzman kişilerle Sabah Sporu haftaiçi her sabah saat 08:45'te Olay TV'de.

Senfoni

Senfoni
Hiç eskimeyen bir müziği dinlemek,eşsiz bir atmosfere tanıklık etmek, dünyanın sayılı müzisyen ve orkestra şeflerini görmek istiyorsanız Senfoni’yi izleyin… Dünyaca ünlü sanatçılarla klasik müzik dinlemenin benzersiz zevkini yaşatan Senfoni Gülinay Selçuk'un sunumuyla her Pazar saat 13:35'te Olay Televizyonu’nda.

Ressam

Ressam
Hayalinizde canlandırdığınız simgeleri, renkleri, mutlulukları resmetmek ister misiniz? Ressam size Bob Ross tekniği yardımıyla hızlı resim yapabilmeyi öğretiyor. Ressam, Nuri Altun'un resmettiği resimlerle haftaiçi her gün saat 09:15'te Olay TV'de.

Spor Extra

Spor Extra
Spor Extra'da her hafta farklı bir spor dalı bilinmeyen yönleri, renkli görüntüleri ve uzmanların görüşleri ile ekranlarınıza geliyor. Sporun farklı yönlerini tanımak eğlenceli dakikalar yaşamak için spor extra'yı kaçırmayın… Sporu sizlerle birlikte yaşayan Spor Extra Seda Lale'nin sunumuyla her Cumartesi saat 11.00'de Olay TV'de.

Müzikal Portreler

Müzikal Portreler
Her hafta farklı sanatçıların canlı performanslarının yer aldığı Müzikal Portreler sezon boyunca Cumartesi akşamları ekranlarınıza geliyor. Konukların kariyerleri üzerine söyleşiler ve canlı performansları ile keyifli bir saat sizi bekliyor. Özgür Ögöz'ün hazırlayıp sunduğu Müzikal Portreler Cumartesi saat 20:30'da Olay TV'de..

Kulisten Sahneye

Kulisten Sahneye
Birey, Aile-Evlilik ve Toplum Psikolojisiyle alakalı farklı ve önemli konular bu programda konuşuluyor. Herkes, kıymetli hayat hikayesinde yaşadıklarıyla ve öğrendikleriyle eşsizdir. Ailemizle ve çevremizle ilişkilerimiz güncel ve gelecek yaşantımızda bize yol gösterir. Yaşamımızda "doğru" yaptığımıza inanarak öğrendiklerimizi uygularız. Yani kulisteki yaşantımız, sahnede canlılık kazanır. Rol kuramının da dediği gibi bize verilen rolleri oynarız. Davranışlarımızın da işlevselliğini yitirdiği zamanlar olur. Değişim için ise uzun süre misafir ettiğimiz, öğrendiğimiz davranış kalıplarını yine bizde yer ettiği gibi gönüllülükle uğurlamak gerekir ve iyileştirici olan ise ilişkilerdeki "süreç"tir. Değişime ve fark yaratmaya gönüllü müsünüz? Uzman Psikolog, Çift ve Aile Terapisti Salih Hafızoğlu'nun yapım ve sunumuyla Kulisten Sahneye Pazar saat 09:30'da OLAY ekranlarında.

Ekonomi Günlüğü

Ekonomi Günlüğü
İç ve dış piyasaların seyir defterini, piyasalara yön veren gelişmeleri Feridun Eyüpoğlu yorumluyor, günün finansal beklentilerini konuşuyor. Ekonomi Günlüğü hafta içi her gün canlı yayınla saat 18:00'de Olay TV'de.

Kent ve Yaşam

Kent ve Yaşam
Sosyal Yaşamın ön planda tutulduğu, doğayı koruyan, güven ve huzur içinde yaşayabileceğiniz bir buluşma noktası.. Kent ve Yaşam.. Kentin sorunları, çözüm önerileri, yararlı projeler ve yaşama dair her şey İhsan Aydın sunumuyla her Pazartesi 22:00'da Olay TV'de..

Eğitim Dünyası

Eğitim Dünyası
Bilinçli ,seviyeli bir dünyada buluşma adına… Eğitim ve öğretimdeki en son gelişmeler… Zafer Bulut’un sunumuyla Eğitim Dünyası her Pazar 12:00’da Olay Televizyonu’nda.

Yüzler ve Renkler

Yüzler ve Renkler
Tiyatro, sergi, sinema, kitap, albüm.,konser... Kültür ve sanatın her dalının anlatıldığı, birbirinden önemli sanatçıların keyifli sohbetleri eşliğinde Yüzler ve Renkler her Perşembe Olay Ekranlarında. Yaşadığımız şehrin kültür sanat etkinlikleri, ve tabiki magazin dünyasının merak edilenleri Meva Coşkun sunumuyla her Pazar saat 18:00'da Olay TV'de.

Spor Gecesi

Spor Gecesi
Sporun gündemi haftaiçi her Gece saat 00:15'de Olay TV'de .. Uzman konuklarla birlikte futboldan, motor sporlarına, voleyboldan basketbola, tenisten yüzmeye sporun farklı dallarında Türkiye ve dünyadaki gelişmeler, maç özetleri Spor Gecesi'nde değerlendiriliyor.

Hayatın Tadı

Hayatın Tadı
Hayat dolu , 'Hayatın Tadı' bu sezonda dopdolu. Gastronomi , sağlık, doğal yaşam, moda, sohbet, eğlence, sağlıklı yemekler ve uzman konuklar... Kısacası hayata dair her şey her gün Hayatın Tadın'da sizlerle buluşuyor. Hayatın Tadı” Şeyda Gümüş sunumuyla farklı konu ve konuklarla hafta içi her gün canlı yayınla saat 11:15 Olay ekranlarında.

Yedi Renkli Çınar

Yedi Renkli Çınar
Her çocuk rengarenk bir çınar. Çocuklarınızın elini bizimle tutun... Çocuklar için hazırlanmış özel bir program, Yedi Renkli Çınar “Öğrenmenin yolu soru sormaktan geçer” düşüncesiyle hem bilgilendiriyor hem de farkındalık yaratıyor. Eğitimi öğretimle sınırlı tutmayan, yaşamın geneline yayan bir anlayışı prensip edinen, “Yedi Renkli Çınar”, Eğitimci İsmail ve İbrahim Güler kardeşler ile her Cuma saat 21:30’da Olay Televizyonu’nda.

Hedef

Hedef
Bilgi, eğlence, yarışma... Hepsi bu programda. Ahmet Ersan genel kültürünüzü test ediyor. Hedef her Cuma saat 22:15'te Olay TV'de...

Eğitime Bakış

Eğitime Bakış
Alanında başarılı eğitimciler, konunun uzmanı akademisyenler eğitim sistemini masaya yatırıyor... Anaokulundan üniversite sıralarına Türkiye'nin eğitim-öğretim alanındaki yenilikler Murat Günay'ın sunduğu "Eğitime Bakış" programında her Cumartesi saat 18:00'da Olay TV ekranlarında...

Spor Life

Spor Life
Sporu yaşamak için spor Life'ı izleyin... Sporun keyfini çıkarmak, sporu yaşamak istiyorsanız, bu program tam size göre... Bursaspor'da ekranlara yansımayan görüntüler, özel röportajlar, eğlenceli klipler... Olay Spor servisinin hazırladığı ve Tülin Çelebi'nin sunduğu Spor Life her perşembe 22:00'de Olay Tv'de...

Benim Şehrim

Benim Şehrim
Bursa'yı yeniden keşfetmeye hazır mısınız? Rotayı Zeynep belirliyor, yolculuğu boyunca rastladığı etkinlikleri de kaçırmıyor. Yaz-kış Bursa'nın tüm gezi rotalarını bu programda keşfedin... Zeynep Kurtulmaz Kurter'ın hazırlayıp sunduğu Benim Şehrim her pazar saat 17:00'da Olay Tv'de...

Eski Püskü Şarkılar

Eski Püskü Şarkılar
Şarkıların zaman tünelinde keyifli bir yolculuğa var mısınız? 70'ler 80'ler ve 90'lardan yerli ve yabancı kliplerle anılarını tazelemek isteyenler ekran başına... Eski Püskü Şarkılar Özgür Ögöz'ün yapım ve sunumuyla Pazar 17.00'de Olay TV'de

Sır

Sır
"Sen okyanusta bir damla değilsin, Bir damlanın içindeki okyanussun..." Sır perdeleri aralanıyor, hakikate dair sırlar ömrünü hakikate adamış konuklar ile dile gelmeye çalışıyor. Hasan Basri her hafta mana yoluna yolcu olmuş, yolculuk yapmak isteyenlere de yol olmuş milyonların tanıdığı özel ve değerli misafirleri konuk ediyor. Her hafta hakikate dair bir konunun sırrı dile getirilmeye çalışılıyor ve madde alemine mana aleminin güneşi doğuruluyor. Sizde bu zamanda maddenin matematiğinden sıkıldıysanız mananın içinde hiç olmak için sırra ermeye niyet edin. Hasan Basri ile Sır her perşembe 22.45 da Olay ekranlarında...

Editör

Editör
Siyaset... Ekonomi... Dış Politika... Sağlık... Eğitim... Spor... Haberlerin satır Arası, olayların perde arkası... Editör haberi yorumla birleştiriyor. Günün en sıcak gelişmelerine ışık tutuyor. Olay TV Haber Müdürü Esat Kaplan sunumuyla Editör canlı yayınla her Çarşamba akşam saat 20:30'da Olay Televizyonun'da..

Sosyal Güvenlik

Sosyal Güvenlik
İnsanların hayat boyunca yaşam kalitesini etkileyen en önemli unsur sosyal güvence içinde olmaktır. Sosyal güvence, gelecekten emin olmak demektir.. Çeşitli sosyal risklerde insanın ihtiyaçlarını karşılayan Sosyal Güvenlik Sistemi tüm yönleriyle Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun sunumuyla Çarşamba akşamları canlı yayınla saat 21:15'te Olay'da.

Vatandaştan Başkana İlçeler

Vatandaştan Başkana İlçeler
Sokağın nabzı, yerel yönetimlerin çalışmaları, vatandaşların şikayetleri, önerileri ve Başkanların yorumları Vatandaştan Başkana İlçeler programında. Murat Günay sunumuyla Vatandaştan Başkana İlçeler her Pazartesi, saat 22:00'da Olay Tv'de.

Ekodinamik Sektör

Ekodinamik Sektör
Türkiye ve Bursa'daki sektörel hayata pencere açan Ekodinamik Sektör'de, sektör ve firma bazındaki tüm yenilikleri takip edebilirsiniz. Feridun Eyipoğlu'nun sunduğu Ekodinamik Sektör, 15 günde bir Pazartesi saat 22:45'te Olay ekranlarında...

Pazar Sohbeti

Pazar Sohbeti
Bursa'da sosyal ve siyasi hayat nasıl yaşanıyor? Gündeme yön veren isimler kimler? Kentin değişen yüzüne kimler renk katıyor? Siyasetçiler, iş adamları, eğitimciler, öğrenciler, emekçiler... Mustafa Özdal toplumun her kesimine mikrofon uzatıyor... "Pazar Sohbeti" her pazar saat 11:15'te Olay TV'de...

Olay'ın İçinden

Olay'ın İçinden

Özel Yayınlar

Özel Yayınlar

Sektörün Öncüleri

Sektörün Öncüleri
Alanında uzman, üretim, satış, pazarlama ve endüstriyel alanda hizmetler sunan işletmelerimizin başarı öykülerine tanıklık edeceğiniz Banu Zorlu'nun sunduğu "Sektörün Öncüleri" her pazar saat 16:00'da Olay Tv ekranlarında...

Çiftçi

Çiftçi
Tarım ve hayvancılıktaki tüm gelişmeleri Olay ekranlarında izleyeceksiniz. Bölge bölge tarım yatırımlarını uzmanlar eşliğinde takip ediyoruz. Çiftçiler de bu programda görüşlerini dile getirecekler. Çiftçi her pazar saat 12:00'da Olay'da...

Ana Haber

Ana Haber
Bursa, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri Olay Ana Haber'de izlemeye devam edin.. Olay Ana Haber, saat 19.00' da Olay Ekranlarında... . Günün önemli spor gelişmelerinin yer aldığı Olay Spor Bülteni ise 20.00'den itibaren ekranlarınızda.

Son Baskı

Son Baskı
Gecenizi “Haber”le noktalayın. Günün en son haberleri Son Baskı'da Olay Televizyonu'nda haber maratonu Son Baskı ile son buluyor. Gecenin en sıcak gelişmeleri ve günün en önemli haberleri Son Baskı'da ekrana geliyor. Günün tüm gelişmelerini özetleyen, sıcak gelişmeleri anında ekrana taşıyan Son Baskı'da günün olaylarını da uzman isimler yorumluyor. Ekranların en dinamik gece haber bülteni Ferit Şenocak'ın sunumuyla Olay TV'de, hafta içi her gece saat 23.30'da...

Sosyo Trend

Sosyo Trend
En yeni sosyal medya gelişmelerini takip etmek için SosyoTrend sizlerle. İnci Sözlük Kurucusu Serkan İnci, Uludağ Sözlük Kurucusu İsmail Alpen ülkemizin yerli internet uzman ve girişimcileri her hafta Sosyotrend'de buluşuyorlar. İnternet dünyasındaki gelişmelerin ve sosyal medya haberlerinin ele alındığı SosyoTrend Çarşamba saat 22:45'te Olay TV'de

Ekodinamik

Ekodinamik
Ekonomi dünyasının güncel konuları birbirinden özel konuklarla mercek altına alınıyor. Dünya ve Türkiye ekonomisinin rotası, para piyasaları, reel ekonomideki son gelişmeler ve Bursa'nın yatırımları değerlendiriliyor. Feridun Eyüpoğlu'nun hazırlayıp sunduğu Ekodinamik her Perşembe canlı yayınla saat 21:15'te sizin ekranınız Olay'da.

Gündemin Getirdikleri

Gündemin Getirdikleri
Dünyada, yurtta ve yerelde günün öne çıkan gelişmeler hafta içi her gün Olay Ekranlarında sizlerle buluşuyor. Gündemin çarpıcı gelişmeleri birbirinden özel stüdyo konuklarıyla yorumlanıyor.Gündemi yakından takip edin. Mustafa Özdal sunumuyla Gündemin Getirdikleri, hafta içi her gün saat 18:15'de canlı yayınla Olay TV'de.

Her Açıdan

Her Açıdan
Türkiye gündeminden başlıklar ve son dönemde yaşanan en çarpıcı gelişmeler her açıdan tartışılıyor. Usta kalem Ahmet Emin Yılmaz her hafta birbirinden önemli konu ve konuklarıyla gündeme ışık tutuyor. Siyasetin akışı, neleri etkilediği açık ve şeffaf bir şekilde vurgulanıyor, objektif ve samimi bir şekilde dile geliyor. Ahmet Emin Yılmaz sunumuyla Her Açıdan Cuma akşamı canlı yayınla saat 20:30'da Olay TV'de.

Vatandaştan Başkana

Vatandaştan Başkana
Sokağın nabzı, yerel yönetimlerin çalışmaları, vatandaşların şikayetleri, önerileri ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin yorumları Vatandaştan Başkana programında. Murat Günay sunumuyla Vatandaştan Başkana her Salı, saat 20:30'da Olay Tv'de.

Sosyal Kent

Sosyal Kent
Olay ekranlarında yeni bir program başlıyor. Sosyal Kent sizlerden gelen tüm sorulara birincil ağızdan cevap ve çözüm getiriyor. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey Sosyal Kent’te merak ettiklerinizle ve cevaplarla karşınıza geliyor. Sorunlarınız, projeleriniz, çözüm önerileriniz twitter üzerinden #nilüferesorun başlığı ile yayınlanıyor. Sizde Sosyal Kent’te sosyalleşin. Sosyal Kent Nurkan Örçün sunumuyla Pazartesi saat 22:00’de Olay Ekranlarında. Sorularınız için sosyalkent@olaytv.com.tr https://twitter.com/niluferesorun

Sıcak Gündem

Sıcak Gündem
Politikanın sıcak ve hareketli gündemi özel konuklarla değerlendiriliyor. Siyasetin nabzının attığı Sıcak Gündem Mehmet Çatakçı sunumuyla her Perşembe 20:30'da canlı yayınla Olay Televizyonu’nda.

Damak Tadı

Damak Tadı
Bursa'nın lezzetleri olay ekranlarında. Bursa'da farklı lezzetlerin peşinden koşuyor ve damak çatlatan tatların sırrını açıklıyoruz. Hüseyin Toy'un hazırlayıp sunduğu Damak Tadı her cumartesi ve her pazar saat 17.40'da Olay TV'de