24 Nisan 2014 , Perşembe

PROGRAMLAR

Konuşan Belgeler

Konuşan Belgeler

Bazen, bir fotoğraf karesi, çoğu kez sararmış bir kağıt veya küflenmiş bir madalya, binlerce satıra bedeldir. Canlı tanıklar olaylarla birleşince zaman geri gider. Konuşan Belgeler her hafta geçmişi geri getiriyor. İsmail Kemankaş'ın hazırlayıp sunduğu Konuşan Belgeler Cumartesi saat 22:30'da Olay'da. Bazen, bir fotoğraf karesi, çoğu kez sararmış bir kağıt veya küflenmiş bir madalya, binlerce satıra bedeldir. Canlı tanıklar olaylarla birleşince zaman geri gider. Konuşan Belgeler her hafta geçmişi geri getiriyor. İsmail Kemankaş'ın hazırlayıp sunduğu Konuşan Belgeler Cumartesi saat 22:30'da Olay'da.

Devamı

Yayında

Eğitim Dünyası

Eğitim Dünyası

Bilinçli ,seviyeli bir dünyada buluşma adına… Eğitim ve öğretimdeki en son gelişmeler… Zafer Bulut’un sunumuyla Eğitim Dünyası Pazar 17:25’te Olay Televizyonu’nda. Bilinçli ,seviyeli bir dünyada buluşma adına… Eğitim ve öğretimdeki en son gelişmeler… Zafer Bulut’un sunumuyla Eğitim Dünyası Pazar 17:25’te Olay Televizyonu’nda.

Devamı

Yayında

Eko Dinamik

Eko Dinamik

Ekonominin rotası Ekodinamik'te. Ekonomi dünyasının güncel konuları birbirinden özel konuklarla mercek altına alınıyor. Dünya ve Türkiye ekonomisinin rotası, para piyasaları, reel ekonomideki son gelişmeler ve Bursa'nın yatırımları değerlendiriliyor. Feridun Eyüpoğlu'nun hazırlayıp sunduğu Ekodinamik her Cuma canlı yayınla saat 21:30'da sizin ekranınız Olay'da. Ekonominin rotası Ekodinamik'te. Ekonomi dünyasının güncel konuları birbirinden özel konuklarla mercek altına alınıyor. Dünya ve Türkiye ekonomisinin rotası, para piyasaları, reel ekonomideki son gelişmeler ve Bursa'nın yatırımları değerlendiriliyor. Feridun Eyüpoğlu'nun hazırlayıp sunduğu Ekodinamik her Cuma canlı yayınla saat 21:30'da sizin ekranınız Olay'da.

Devamı

Yayında

İş Dünyası

İş Dünyası

Başarılı Yöneticilerden Başarı Öyküleri.. Türkiye’nin farklı şehirlerindeki sektörlere ayna tutan "İŞ DÜNYASI" programı, ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ın sunumuyla her Pazar saat 16:00’da Olay TV ekranlarında sizlerle olacak. İş Dünyası’nda ülkemizin başarılı holdinglerinin yanı sıra, küçük ve orta ölçekli kobilerin de başarı hikayelerine tanık olabilirsiniz. Başarılı Yöneticilerden Başarı Öyküleri.. Türkiye’nin farklı şehirlerindeki sektörlere ayna tutan "İŞ DÜNYASI" programı, ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ın sunumuyla her Pazar saat 16:00’da Olay TV ekranlarında sizlerle olacak. İş Dünyası’nda ülkemizin başarılı holdinglerinin yanı sıra, küçük ve orta ölçekli kobilerin de başarı hikayelerine tanık olabilirsiniz.

Devamı

Yayında

Ana Haber

Ana Haber

Bursa, Türkiye ve Dünya gündemindeki en son gelişmeler sıcağı sıcağına Olay Haber’de. Olay Ana Haber bilgiyi doğru, hızlı ve tarafsız olarak izleyicisine aktarıyor. Haberi kaynağından Olay’dan takip edin. Her Gün, Saat:19:00 Bursa, Türkiye ve Dünya gündemindeki en son gelişmeler sıcağı sıcağına Olay Haber’de. Olay Ana Haber bilgiyi doğru, hızlı ve tarafsız olarak izleyicisine aktarıyor. Haberi kaynağından Olay’dan takip edin. Her Gün, Saat:19:00

Devamı

Yayında

Son Baskı

Son Baskı

Ekranların en dinamik gece haber bülteni Son Baskı, dinamik içeriği, dopdolu gündemi, ilginç konu ve konuklarıyla yine fark yaratıyor. Siyasetten ekonomiye, kültür sanattan spora kent yurt ve dünya gündemi hafta içi her gece Son Baskı’da… Gündemdeki ayrıntılar ve her geçen gün gelişen olaylar doğru ve tarafsız bakış açısıyla Son Baskı’da. Son Baskı; Ferit Şenocak’ın sunumuyla Olay Televizyonu’nda. Haftaiçi Her Gün, Saat:23:30 Gecenizi “Haber”le noktalayın. Günün en son haberleri Son Baskı'da Olay Televizyonu'nda haber maratonu Son Baskı ile son buluyor. Gecenin en sıcak gelişmeleri ve günün en önemli haberleri Son Baskı'da ekrana geliyor. Günün tüm gelişmelerini özetleyen, sıcak gelişmeleri anında ekrana taşıyan Son Baskı'da günün olaylarını da uzman isimler yorumluyor. Ekranların en dinamik gece haber bülteni Ferit Şenocak'ın sunumuyla Olay TV'de, hafta içi her gece saat 23.30'da...

Devamı

Yayında

Olay Magazin

Olay Magazin

Ekranların vazgeçilmez magazin klasiği Olay Magazin bu hafta da dopdolu... Bursa ve İstanbul’dan en yeni magazin olayları, özel davetler, etkinlikler ve konserler... Kısacası magazin dünyasında olup biten her şey... Her hafta çarpıcı konuları ve ünlüler dünyasından çok özel görüntüleriyle fark yaratan Olay Magazin Ünal Özbay’ın sunumuyla Cumartesi 21:30’da Olay TV’de... Magazini bir de Olay Magazin farkıyla izleyin... Ekranların vazgeçilmez magazin klasiği Olay Magazin bu hafta da dopdolu... Bursa ve İstanbul’dan en yeni magazin olayları, özel davetler, etkinlikler ve konserler... Kısacası magazin dünyasında olup biten her şey... Her hafta çarpıcı konuları ve ünlüler dünyasından çok özel görüntüleriyle fark yaratan Olay Magazin Ünal Özbay’ın sunumuyla Cumartesi 21:30’da Olay TV’de... Magazini bir de Olay Magazin farkıyla izleyin...

Devamı

Yayında

Türkü Diyenler

Türkü Diyenler

Yılların vazgeçilmez huzuru Türkü Diyenler Ekranların en uzun soluklu müzik şöleni, türkülerin efsane programı, Olay Televizyonu klasiği Hasan Basri İle Türkü Diyenler her Salı Olay ekranlarında olmaya devam ediyor. Türkiye'nin en özel seslerini sevenleri ile buluşturan Türkü Diyenler bu toprağın sesini dile getiriyor. Sevilen türküler, şiirler eşliğinde unutulmaz Salı akşamları izleyenleri bekliyor.Türkü Diyenler Salı akşamları Olay TV merkez stüdyosundan canlı yayınla 21.15 de Olay TV de... BÜYÜK USTA HASAN BASRİNİN KONUĞU OLUYOR… Türkülerin büyük ustasından unutulmaz bir müzik ziyafeti!!! Türkiye Televizyonlarının alternatif programı Türkü Diyenlerin yapımıcısı Hasan Basri müziğin en özel seslerini misafir etmeye devam ediyor. Programda yapılan müzikal yolculuk dugu dünyasında unutulmaz bir yolculuk yapmanızı sağlıyor. Bu hafta müzikal yolculuğumuzda Türküler büyük bir usta ses ile dile geliyor. TRT'nin emektar isimlerinden, Kurtlar Vadisi dizisinde seslendirdiği türküler ile yüreklere imza atmış Aysun Gültekin Hasan Basri'nin konuğu oluyor... Aysun Gültekin Türkü Diyenler izleyicisi için hazırladığı özel repertuvarı ile izleyenleri mest etmeye hazırlanıyor... Yine özellikler, süprizler, canlı yayın bölümleri, Renkli Zarf bölümü, Türkü Diyenlerin dans ekibi Devr-i Dans ve Hasan Basri'nin hazırladığı özel açılış kareografisi, Hasan Basri'nin duygu alemine kapı açan şiirleri yine bu toprağın duygusunu ekranlara taşıyacak ve ekran başında eğlenceli saatler yaşamanızı sağlayacak... Türkü Diyenler Olay TV merkez stüdyosundan canlı yayınla 22 Nisan Salı saat 21.15 de Olay TV de..

Devamı

Yayında

Senfoni

Senfoni

Çok sesli Dünya'nın melodisi Senfoni'de. Hiç eskimeyen bir müziği dinlemek,eşsiz bir atmosfere tanıklık etmek, dünyanın sayılı müzisyen ve orkestra şeflerini görmek istiyorsanız Senfoni’yi izleyin… Dünyaca ünlü sanatçılarla klasik müzik dinlemenin benzersiz zevkini yaşatan Senfoni Elif Sedef DİZER sunumuyla her Pazar saat 13:35'te Olay Televizyonu’nda. Çok sesli Dünya'nın melodisi Senfoni'de. Hiç eskimeyen bir müziği dinlemek,eşsiz bir atmosfere tanıklık etmek, dünyanın sayılı müzisyen ve orkestra şeflerini görmek istiyorsanız Senfoni’yi izleyin… Dünyaca ünlü sanatçılarla klasik müzik dinlemenin benzersiz zevkini yaşatan Senfoni Elif Sedef DİZER sunumuyla her Pazar saat 13:35'te Olay Televizyonu’nda.

Devamı

Yayında

Yılmaz Morgül Show

Yılmaz Morgül Show

Çok özel sesler , benzersiz yorumlar Yılmaz Morgül Show'da Türk Sanat Müziğinin güçlü yorumcusu Mediha Şen Sancakoğlu en sevdiğiniz şarkıları sizler için seslendiriyor Unutulmaz şarkılar, benzersiz bir eğlence, müzik dolu bir gece, gerçek bir show Yılmaz Morgül Show..Unutulmaz şarkılarla dolu müzik akşamında, Şarkıların Beyefendisi Yılmaz Morgül, birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Türk Sanat müziğine gönül vermiş güçlü ses Mediha Şen Sancakoğlu Yılmaz Morgül Show’a geliyor. Benzersiz yorumlar, insanın içini titreten şarkılarla Pazar akşamınız keyfe dönüşüyor. Birbirinden güzel besteler gönül limanlarınızda çalmaya ve sizleri anılarınızla buluşturmaya devam ediyor. Yılmaz Morgül yine çok özel, yine seyircisine saygılı bir yayınla Olay Tv ekranlarında vazgeçilmeziniz olacak. Değerlerimize sahip çıkan tek program Yılmaz Morgül Show canlı yayınla saat 20:30'da Olay Televizyonu'nda. Çok özel sesler , benzersiz yorumlar Yılmaz Morgül Show'da Türk Sanat Müziğinin güçlü yorumcusu Mediha Şen Sancakoğlu en sevdiğiniz şarkıları sizler için seslendiriyor Unutulmaz şarkılar, benzersiz bir eğlence, müzik dolu bir gece, gerçek bir show Yılmaz Morgül Show..Unutulmaz şarkılarla dolu müzik akşamında, Şarkıların Beyefendisi Yılmaz Morgül, birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Türk Sanat müziğine gönül vermiş güçlü ses Mediha Şen Sancakoğlu Yılmaz Morgül Show’a geliyor. Benzersiz yorumlar, insanın içini titreten şarkılarla Pazar akşamınız keyfe dönüşüyor. Birbirinden güzel besteler gönül limanlarınızda çalmaya ve sizleri anılarınızla buluşturmaya devam ediyor. Yılmaz Morgül yine çok özel, yine seyircisine saygılı bir yayınla Olay Tv ekranlarında vazgeçilmeziniz olacak. Değerlerimize sahip çıkan tek program Yılmaz Morgül Show canlı yayınla saat 20:30'da Olay Televizyonu'nda.

Devamı

Yayında

Vatandaştan Başkana

Vatandaştan Başkana

Sokağın nabzı, yerel yönetimlerin olumlu ya da olumsuz eleştirisi Olay Tv’nin yeni programında. Vatandaşların şikayetleri, önerileri ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin yorumları ekranlarda. Vatandaştan Başkana her Salı saat 20:30’da Murat Günay sunumuyla Olay’da. Sokağın nabzı, yerel yönetimlerin olumlu ya da olumsuz eleştirisi Olay Tv’nin yeni programında. Vatandaşların şikayetleri, önerileri ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin yorumları ekranlarda. Vatandaştan Başkana her Salı saat 20:30’da Murat Günay sunumuyla Olay’da.

Devamı

Yayında

Final

Final

Her pazartesi futbolun kalbi Final’de atıyor. Süper Lig’e damgasını vuran gelişmeler, Bursaspor’un gündemi ve maçların detaylı analizi Final’de masaya yatırılıyor. Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney’in moderatörlüğünü yaptığı Final her pazartesi 21:15’te... Her pazartesi futbolun kalbi Final’de atıyor. Süper Lig’e damgasını vuran gelişmeler, Bursaspor’un gündemi ve maçların detaylı analizi Final’de masaya yatırılıyor. Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney’in moderatörlüğünü yaptığı Final her pazartesi 21:15’te...

Devamı

Yayında

Laf Arası

Laf Arası

Sıkıntıdan stresten uzakkahkaha ve eğlence dolu bir program için Ahmet Ersan sizlerle birlikte..Laf Arası her cumartesi 00:15'te Olay Tv ekranlarında. Sıkıntıdan stresten uzakkahkaha ve eğlence dolu bir program için Ahmet Ersan sizlerle birlikte..Laf Arası her cumartesi 00:15'te Olay Tv ekranlarında.

Devamı

Yayında

Yedi Renkli Çınar

Yedi Renkli Çınar

Her çocuk rengarenk bir çınar. Çocuklarınızın elini bizimle tutun... Çocuklar için hazırlanmış özel bir program, Yedi Renkli Çınar “Öğrenmenin yolu soru sormaktan geçer” düşüncesiyle hem bilgilendiriyor hem de farkındalık yaratıyor. Eğitimi öğretimle sınırlı tutmayan, yaşamın geneline yayan bir anlayışı prensip edinen, “Yedi Renkli Çınar”, Eğitimci İsmail ve İbrahim Güler kardeşler ile her Çarşamba saat 20:30’da Olay Televizyonu’nda. Her çocuk rengarenk bir çınar. Çocuklarınızın elini bizimle tutun... Çocuklar için hazırlanmış özel bir program, Yedi Renkli Çınar “Öğrenmenin yolu soru sormaktan geçer” düşüncesiyle hem bilgilendiriyor hem de farkındalık yaratıyor. Eğitimi öğretimle sınırlı tutmayan, yaşamın geneline yayan bir anlayışı prensip edinen, “Yedi Renkli Çınar”, Eğitimci İsmail ve İbrahim Güler kardeşler ile her Çarşamba saat 20:30’da Olay Televizyonu’nda.

Devamı

Yayında

Hayatın Tadı

Hayatın Tadı

Hayatın Tadı’nı Olay’da yakalayın. Hayat dolu , ’Hayatın Tadı’ bu sezonda dopdolu. Gastronomi , sağlık, doğal yaşam, moda, sohbet, eğlence, sağlıklı yemekler ve uzman konuklar... Kısacası hayata dair her şey her gün Hayatın Tadın’da sizlerle buluşuyor. Hayatın Tadı” Şeyda Gümüş sunumuyla farklı konu ve konuklarla hafta içi her gün saat 11:30 Olay ekranlarında. Hayatın Tadı’nı Olay’da yakalayın. Hayat dolu , ’Hayatın Tadı’ bu sezonda dopdolu. Gastronomi , sağlık, doğal yaşam, moda, sohbet, eğlence, sağlıklı yemekler ve uzman konuklar... Kısacası hayata dair her şey her gün Hayatın Tadın’da sizlerle buluşuyor. Hayatın Tadı” Şeyda Gümüş sunumuyla farklı konu ve konuklarla hafta içi her gün saat 11:30 Olay ekranlarında.

Devamı

Yayında

Sıcak Gündem

Sıcak Gündem

Politikanın sıcak ve hareketli gündemi özel konuklarla değerlendiriliyor. Siyasetin nabzının attığı Sıcak Gündem Mehmet Çatakçı sunumuyla her Perşembe 20:30'da canlı yayınla Olay Televizyonu’nda.

Devamı

Yayında

Pazar Magazin

Pazar Magazin

Ekranların vazgeçilmez magazin klasiği Pazar Magazin bu hafta da dopdolu... Bursa ve İstanbul’dan en yeni magazin olayları, özel davetler, etkinlikler ve konserler... Kısacası magazin dünyasında olup biten her şey... Her hafta çarpıcı konuları ve ünlüler dünyasından çok özel görüntüleriyle fark yaratan Pazar Magazin Semin Emran’ın sunumuyla Pazar 09:50’da Olay TV’de... Magazini bir de Pazar Magazin farkıyla izleyin... Ekranların vazgeçilmez magazin klasiği Pazar Magazin bu hafta da dopdolu... Bursa ve İstanbul’dan en yeni magazin olayları, özel davetler, etkinlikler ve konserler... Kısacası magazin dünyasında olup biten her şey... Her hafta çarpıcı konuları ve ünlüler dünyasından çok özel görüntüleriyle fark yaratan Pazar Magazin Semin Emran’ın sunumuyla Pazar 09:50’da Olay TV’de... Magazini bir de Pazar Magazin farkıyla izleyin...

Devamı

Yayında

Tozlu Raflar

Tozlu Raflar

Geçmişte Yaşananlar geleceğe ışık tutar... Önemli Olaylar ve isimler, çoğu kez sararmış sayfalarda saklanıyor. İsmail Kemankaş'ın hazırladığı Tozlu Raflar kuşağı, geçmişten geleceğe köprü kurmaya devam ediyor. Tozlu Raflar her Cuma saat 22:30'da Olay Televizyonu'nda. Geçmişte Yaşananlar geleceğe ışık tutar... Önemli Olaylar ve isimler, çoğu kez sararmış sayfalarda saklanıyor. İsmail Kemankaş'ın hazırladığı Tozlu Raflar kuşağı, geçmişten geleceğe köprü kurmaya devam ediyor. Tozlu Raflar her Cuma saat 22:30'da Olay Televizyonu'nda.

Devamı

Yayında

Sosyal Kent

Sosyal Kent

Olay ekranlarında yeni bir program başlıyor. Sosyal Kent sizlerden gelen tüm sorulara birincil ağızdan cevap ve çözüm getiriyor. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey Sosyal Kent’te merak ettiklerinizle ve cevaplarla karşınıza geliyor. Sorunlarınız, projeleriniz, çözüm önerileriniz twitter üzerinden #nilüferesorun başlığı ile yayınlanıyor. Sizde Sosyal Kent’te sosyalleşin. Sosyal Kent Nurkan Örçün sunumuyla Çarşamba saat 22:15’te Olay Ekranlarında. Sorularınız için sosyalkent@olaytv.com.tr https://twitter.com/niluferesorun Olay ekranlarında yeni bir program başlıyor. Sosyal Kent sizlerden gelen tüm sorulara birincil ağızdan cevap ve çözüm getiriyor. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey Sosyal Kent’te merak ettiklerinizle ve cevaplarla karşınıza geliyor. Sorunlarınız, projeleriniz, çözüm önerileriniz twitter üzerinden #nilüferesorun başlığı ile yayınlanıyor. Sizde Sosyal Kent’te sosyalleşin. Sosyal Kent Nurkan Örçün sunumuyla Çarşamba saat 22:15’te Olay Ekranlarında. Sorularınız için sosyalkent@olaytv.com.tr https://twitter.com/niluferesorun

Devamı

Yayında

Her Açıdan

Her Açıdan

Her Açıdan gündemin nabzını tutmaya devam ediyor. Türkiye gündeminden başlıklar ve son dönemde yaşanan en çarpıcı gelişmeler Her Açıdan tartışılıyor. Usta Kalem Ahmet Emin Yılmaz her hafta birbirinden önemli konu ve konuklarıyla gündeme ışık tutuyor. Siyasetin akışı, neleri etkilediği açık ve şeffaf bir şekilde vurgulanıyor, objektif ve samimi bir şekilde dile geliyor. Türkiye’ye ve dünyaya dair konular Ahmet Emin Yılmaz sunumuyla, Her Açıdan Cuma akşamı saat 20:30’da ekranlarınızda. Her Açıdan gündemin nabzını tutmaya devam ediyor. Türkiye gündeminden başlıklar ve son dönemde yaşanan en çarpıcı gelişmeler Her Açıdan tartışılıyor. Usta Kalem Ahmet Emin Yılmaz her hafta birbirinden önemli konu ve konuklarıyla gündeme ışık tutuyor. Siyasetin akışı, neleri etkilediği açık ve şeffaf bir şekilde vurgulanıyor, objektif ve samimi bir şekilde dile geliyor. Türkiye’ye ve dünyaya dair konular Ahmet Emin Yılmaz sunumuyla, Her Açıdan Cuma akşamı saat 20:30’da ekranlarınızda.

Devamı

Yayında

Balkanlarda Bursa İzleri

Balkanlarda Bursa İzleri

Balkan Türkleri ile Türkiye’deki göçmenler arasında kültürel, sosyal ve tarihi bağları güçlendirmek ve gelecek nesillere aktarmak için yola çıktık. Balkan topraklarında korunan Osmanlı anıtlarını sizlerle tanıştırıyoruz. Balkan Türklerinin hayatı , yaşayışları her hafta Balkanlardan ekranlarınıza geliyor. Balkanlarda Bursa İzleri her Cumartesi 11:15'te ekranlarınızda. Balkan Türkleri ile Türkiye’deki göçmenler arasında kültürel, sosyal ve tarihi bağları güçlendirmek ve gelecek nesillere aktarmak için yola çıktık. Balkan topraklarında korunan Osmanlı anıtlarını sizlerle tanıştırıyoruz. Balkan Türklerinin hayatı , yaşayışları her hafta Balkanlardan ekranlarınıza geliyor. Balkanlarda Bursa İzleri her Cumartesi 11:15'te ekranlarınızda.

Devamı

Yayında

Olay Sağlık

Olay Sağlık

Olay Sağlık kuşağında hafta içi her sabah Sağlıklı ve uzun yaşamanın sırları, hastalıklarla bilinçli savaşmak, tıp dünyasından yeni gelişmeler ve uzman konuklar izleyici ile buluşuyor... Yeliz Cengiz' in hazırlayıp sunuduğu Olay Sağlık hafta içi her gün saat 10:00' da Olay Tv' de... Olay Sağlık kuşağında hafta içi her sabah Sağlıklı ve uzun yaşamanın sırları, hastalıklarla bilinçli savaşmak, tıp dünyasından yeni gelişmeler ve uzman konuklar izleyici ile buluşuyor... Yeliz Cengiz' in hazırlayıp sunuduğu Olay Sağlık hafta içi her gün saat 10:00' da Olay Tv' de...

Devamı

Yayında

Bisikletli Yaşam

Bisikletli Yaşam

Bisiklet bir spor dalı, bir hobi, bir tutku ve hatta bir yaşam tarzı… bisiklet turları, organizasyonları ve etkinliklerle birlikte konusunda uzman kişilerle söyleşiler, bisiklet üzerinden bir bakışla birlikte bisiklete dair ne varsa Bisikletli Yaşam'da sizlerle buluşuyor. Sedat Suat Yılmaz sunumuyla Bisikletli Yaşam Cumartesi 17:30’da Olay Tv’de… Bisiklet bir spor dalı, bir hobi, bir tutku ve hatta bir yaşam tarzı… bisiklet turları, organizasyonları ve etkinliklerle birlikte konusunda uzman kişilerle söyleşiler, bisiklet üzerinden bir bakışla birlikte bisiklete dair ne varsa Bisikletli Yaşam'da sizlerle buluşuyor. Sedat Suat Yılmaz sunumuyla Bisikletli Yaşam Cumartesi 17:30’da Olay Tv’de…

Devamı

Yayında

Kalb-i Muhabbet

Kalb-i Muhabbet

Kalbî Muhabbet Ali Haydar Yıldırım ve birbirinden değerli konuklarıyla Olay Ekranlarından sizlerle buluşuyor.Her hafta farklı konuların konuşulacağı, Bursa tarihinin dini ve sosyal dokusunun da ele alınacağı programda merak ettiğiniz dini sorularınıza yanıtlar bulacaksınız. Kuranı Kerim tilavetleriyle Kalb-i Muhabbet her Perşembe 00:45'de Olay Tv'de. Kalbî Muhabbet Ali Haydar Yıldırım ve birbirinden değerli konuklarıyla Olay Ekranlarından sizlerle buluşuyor.Her hafta farklı konuların konuşulacağı, Bursa tarihinin dini ve sosyal dokusunun da ele alınacağı programda merak ettiğiniz dini sorularınıza yanıtlar bulacaksınız. Kuranı Kerim tilavetleriyle Kalb-i Muhabbet her Perşembe 00:45'de Olay Tv'de.

Devamı

Yayında

80'ler

80'ler

80'lerin çocukları ekran başına... 1980'li yılların unutulmaz şarkıcı ve gruplarının videolarının yer aldığı 80'ler sizi geçmişe götürüyor. Özgür Ögöz'ün hazırlayıp sunduğu 80'ler her Cumartesi saat 18:15'de Olay Tv'de. 80'lerin çocukları ekran başına... 1980'li yılların unutulmaz şarkıcı ve gruplarının videolarının yer aldığı 80'ler sizi geçmişe götürüyor. Özgür Ögöz'ün hazırlayıp sunduğu 80'ler her Cumartesi saat 18:15'de Olay Tv'de.

Devamı

Yayında

Müzik Odası

Müzik Odası

Keyfinize keyif katacak müzik dolu bir buluşma için Müzik Odası’na davetlisiniz. Haftanın en iyi ve yeni kliplerini izleyebileceğiniz bu programda Ebru müzik dünyasının notlarını sizin için tutuyor. Bazen de sevdiğiniz isimleri ağırlıyor. Ebru Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu Müzik Odası hafta içi her gün 14:00 de Olay TV’de. Keyfinize keyif katacak müzik dolu bir buluşma için Müzik Odası’na davetlisiniz. Haftanın en iyi ve yeni kliplerini izleyebileceğiniz bu programda Ebru müzik dünyasının notlarını sizin için tutuyor. Bazen de sevdiğiniz isimleri ağırlıyor. Ebru Yıldız’ın hazırlayıp sunduğu Müzik Odası hafta içi her gün 14:00 de Olay TV’de.

Devamı

Yayında

Çocuk Olmak Varmış

Çocuk Olmak Varmış

Siz hiç Çocuk Olmak Varmış Dediniz mi? Sanat odaları, doğru beslenme için foody köşesi, matematiği zevkle öğrenebilecekleri mahtezone forest bölümleri, akıl oyunları odaları, oyun alanları, akıllı tahtaları, çift dilli eğitimi ile Bursa Çocuk Üniversitesi çocuk dünyasının kapılarını sizler için açıyor.. Nurkan Örçün ile Çocuk Olmak Varmış Cumartesi 14:00'da Olay Tv ekranlarında..Sakın Kaçırmayın.. Siz hiç Çocuk Olmak Varmış Dediniz mi? Sanat odaları, doğru beslenme için foody köşesi, matematiği zevkle öğrenebilecekleri mahtezone forest bölümleri, akıl oyunları odaları, oyun alanları, akıllı tahtaları, çift dilli eğitimi ile Bursa Çocuk Üniversitesi çocuk dünyasının kapılarını sizler için açıyor.. Nurkan Örçün ile Çocuk Olmak Varmış Cumartesi 14:00'da Olay Tv ekranlarında..Sakın Kaçırmayın..

Devamı

Yayında

Futbol Dünyası

Futbol Dünyası

Futbolun resitali Futbol Dünyası’nda Almanya’dan Arjantin’e, Hollanda’dan Belçika’ya kadar birçok ligde oynanan maçlar Futbol Dünyası’nda ekranlarınıza gelecek. Birbirinden heyecanlı maçlar, enfes goller ve yeşil sahalardan renkli görüntüler… Futbola dair aradığınız her şey Serhat Işıldak’ın sunumuyla her Pazar saat 17:30’da Olay TV’de… Futbolun resitali Futbol Dünyası’nda Almanya’dan Arjantin’e, Hollanda’dan Belçika’ya kadar birçok ligde oynanan maçlar Futbol Dünyası’nda ekranlarınıza gelecek. Birbirinden heyecanlı maçlar, enfes goller ve yeşil sahalardan renkli görüntüler… Futbola dair aradığınız her şey Serhat Işıldak’ın sunumuyla her Pazar saat 17:30’da Olay TV’de…

Devamı

Yayında

Kırılma Noktası

Kırılma Noktası

Çarpıcı olayların bilinmeyen yüzü Kırılma Noktası'nda. Kırılma Noktası dünyanın gündemine damga vuran olaylar üzerindeki bilinmeyenleri ortaya çıkarıyor, satır aralarında kalan detaylara ışık tutuyor. Cüneyt Önder'in hazırlayıp sunduğu Kırılma Noktası Pazartesi 22:45'te Olay Tv'de. Çarpıcı olayların bilinmeyen yüzü Kırılma Noktası'nda. Kırılma Noktası dünyanın gündemine damga vuran olaylar üzerindeki bilinmeyenleri ortaya çıkarıyor, satır aralarında kalan detaylara ışık tutuyor. Cüneyt Önder'in hazırlayıp sunduğu Kırılma Noktası Pazartesi 22:45'te Olay Tv'de.

Devamı

Yayında

Sabah Sporu

Sabah Sporu

Güne Başlarken Sabah sporunun püf noktaları ile ilgili her şey Olay Tv'de. Spor için ayrı bir vakti olmayan yoğun insanlar için sabah sporu bulunmaz fırsat. Nasıl ısınmak, hangi hareketlere yönelmek gerekir? Güne sporla başlamak zihin ve beden sağlığı için neden önemli? Alanında uzman kişilerle Sabah Sporu haftaiçi her sabah saat 08:30'te Olay Tv'de. Daha dinç ve mutlu bir gün geçirmek için Sabah Sporu'nu tercih edin. Güne Başlarken Sabah sporunun püf noktaları ile ilgili her şey Olay Tv'de. Spor için ayrı bir vakti olmayan yoğun insanlar için sabah sporu bulunmaz fırsat. Nasıl ısınmak, hangi hareketlere yönelmek gerekir? Güne sporla başlamak zihin ve beden sağlığı için neden önemli? Alanında uzman kişilerle Sabah Sporu haftaiçi her sabah saat 08:30'te Olay Tv'de. Daha dinç ve mutlu bir gün geçirmek için Sabah Sporu'nu tercih edin.

Devamı

Yayında

Gündemin Getirdikleri

Gündemin Getirdikleri

Dünyada, yurtta ve yerelde günün öne çıkan gelişmeler hafta içi her gün Olay Ekranlarında sizlerle buluşuyor. Gündemin çarpıcı gelişmeleri birbirinden özel stüdyo konuklarıyla yorumlanıyor.Gündemin getirdiklerini takip edin. Mustafa Özdal sunumuyla Gündemin Getirdikleri hafta içi her gün saat 18:00'de Olay Tv'de. Dünyada, yurtta ve yerelde günün öne çıkan gelişmeler hafta içi her gün Olay Ekranlarında sizlerle buluşuyor. Gündemin çarpıcı gelişmeleri birbirinden özel stüdyo konuklarıyla yorumlanıyor.Gündemin getirdiklerini takip edin. Mustafa Özdal sunumuyla Gündemin Getirdikleri hafta içi her gün saat 18:00'de Olay Tv'de.

Devamı

Yayında

Spor Extra

Spor Extra

Spor Extra'da her hafta farklı bir spor dalı bilinmeyen yönleri, renkli görüntüleri ve uzmanların görüşleri ile ekranlarınıza geliyor. Sporun farklı yönlerini tanımak eğlenceli dakikalar yaşamak için spor extra'yı kaçırmayın… Sporu sizlerle birlikte yaşayan Spor Extra Seda Lale'nin sunumuyla her Cumartesi saat 12.00'de Olay Tv'de. Spor Extra'da her hafta farklı bir spor dalı bilinmeyen yönleri, renkli görüntüleri ve uzmanların görüşleri ile ekranlarınıza geliyor. Sporun farklı yönlerini tanımak eğlenceli dakikalar yaşamak için spor extra'yı kaçırmayın… Sporu sizlerle birlikte yaşayan Spor Extra Seda Lale'nin sunumuyla her Cumartesi saat 12.00'de Olay Tv'de.

Devamı

Yayında

Gazeteci Gözüyle

Gazeteci Gözüyle

Olayların perde arkası, satıraralarında kaybolan gerçekler, tarafsız bakış, bağımsız yorum... Olay Gazetesi yazarları İhsan Aydın ve İlhami Yıldız ile Olay TV Haber Müdürü Esat Kaplan, gelişmeleri "Gazeteci Gözüyle" değerlendiriyor. "Gazeteci Gözüyle" her çarşamba saat 21.15'te Olay Televizyonu'nda... Olayların perde arkası, satıraralarında kaybolan gerçekler, tarafsız bakış, bağımsız yorum... Olay Gazetesi yazarları İhsan Aydın ve İlhami Yıldız ile Olay TV Haber Müdürü Esat Kaplan, gelişmeleri "Gazeteci Gözüyle" değerlendiriyor. "Gazeteci Gözüyle" her çarşamba saat 21.15'te Olay Televizyonu'nda...

Devamı

Yayında

Kısaca Film

Kısaca Film

Kısa Filmler Olay ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Kısa film festivalleri hakkında önemli duyurular, haberler ve merak edilenler, yönetmenleri ile Kısa'ca Film'de. Kısa ama birbirinden çarpıcı öyküleri ile Kısaca Film Meva Coşkun sunumuyla Cumartesi 21:15'te Olay Ekranlarında. Kısa Filmler Olay ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Kısa film festivalleri hakkında önemli duyurular, haberler ve merak edilenler, yönetmenleri ile Kısa'ca Film'de. Kısa ama birbirinden çarpıcı öyküleri ile Kısaca Film Meva Coşkun sunumuyla Cumartesi 21:15'te Olay Ekranlarında.

Devamı

Yayında

Spor Analiz

Spor Analiz

Cevdet Altınel'in moderötörlüğünü yapacağı programda ,Yeşim Spor Kulüp Direktörü Cem Çağal,Olay Tv'nin yeni yüzü Tülin Çelebi, bundan böyle her hafta farklı bir konukla ekranlarda olacak.Sporun bambaşka bir dil ve farklı bir bakış açısı ile analiz edileceği programda, haftanın gelişen spor olayları masaya yatırılacak. İddaa severler de kuponlarını bu programı izledikten sonra yapacak.Spor analiz her perşembe saat 22.30'da. Cevdet Altınel'in moderötörlüğünü yapacağı programda ,Yeşim Spor Kulüp Direktörü Cem Çağal,Olay Tv'nin yeni yüzü Tülin Çelebi, bundan böyle her hafta farklı bir konukla ekranlarda olacak.Sporun bambaşka bir dil ve farklı bir bakış açısı ile analiz edileceği programda, haftanın gelişen spor olayları masaya yatırılacak. İddaa severler de kuponlarını bu programı izledikten sonra yapacak.Spor analiz her perşembe saat 22.30'da.

Devamı

Yayında

Olay Panorama

Olay Panorama

Olay Gazetesi’nin deneyimli köşe yazarları Selahattin Adıgüzeller ve Yusuf Kayışoğlu, bundan böyle Perşembe akşamları Panorama programıyla Olay Tv ekranlarında. Kent ve ülke gündemindeki ilginç konular, önemli olaylar, uzman konuklarıyla birlikte Panaroma'da. Panaroma perşembe saat 21:30'da Olay'da. Olay Gazetesi’nin deneyimli köşe yazarları Selahattin Adıgüzeller ve Yusuf Kayışoğlu, bundan böyle Perşembe akşamları Panorama programıyla Olay Tv ekranlarında. Kent ve ülke gündemindeki ilginç konular, önemli olaylar, uzman konuklarıyla birlikte Panaroma'da. Panaroma perşembe saat 21:30'da Olay'da.

Devamı

Yayında

Ressam

Ressam

Hayalinizde canlandırdığınız simgeleri, renkleri, mutlulukları resmetmek ister misiniz? Ressam size Bob Ross tekniği yardımıyla hızlı resim yapabilmeyi öğretiyor. Ressam, Nuri Altun'la her Pazar saat 11:15'te birbirinden renkli resimlerle Olay Tv'de. Hayalinizde canlandırdığınız simgeleri, renkleri, mutlulukları resmetmek ister misiniz? Ressam size Bob Ross tekniği yardımıyla hızlı resim yapabilmeyi öğretiyor. Ressam, Nuri Altun'la her Pazar saat 11:15'te birbirinden renkli resimlerle Olay Tv'de.

Devamı

Yayında

Seçim 2014 Özel

Seçim 2014 Özel

30 Mart yerel seçimlerinde siyasi partilerin ve adaylarının tanıtıldığı bu program seçim süresince Olay TV ekranlarında... 30 Mart yerel seçimlerinde siyasi partilerin ve adaylarının tanıtıldığı bu program seçim süresince Olay TV ekranlarında...

Devamı

Yayında

Sosyo Trend

Sosyo Trend

Sosyal Medya bundan böyle Olay TV'de konuşuluyor. Twitter'da ne var? Facebook nereye koşuyor? Sözlükler ve Türkiye internet kullanımının hal-i pür melali nedir? Sosyo Trend her cumartesi 22.30'da Olay Televizyonu'nda... Sosyal Medya bundan böyle Olay TV'de konuşuluyor. Twitter'da ne var? Facebook nereye koşuyor? Sözlükler ve Türkiye internet kullanımının hal-i pür melali nedir? Sosyo Trend her cumartesi 22.30'da Olay Televizyonu'nda...

Devamı

Yayında